Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

Dołączył: 27 Paź 2006
Posty: 67

Skąd: Nisko

PostWysłany: Nie 8:16, 21 Paź 2007    Temat postu: Back to top

No niestety było jak pisze krzysztov. Sami nie wiedzieliśmy co sie dzieje, ale no trzeba mieć nadzieje, że to tylko była tylko chiwlowa niedyspozycja (może trema, że tylu ludzi przyszło?). No ale za tydziewń przed nami kolejny mecz i o tym powinnismy jak najszybciej zaopmnieć.

maniek

Dołączył: 05 Mar 2007
Posty: 43

Skąd: N.Y

PostWysłany: Pon 21:51, 22 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Co do odpowiedzialności, to takie zachowanie podlega zarówno pod kodeks karny i cywilny(w obu są odpowiednie paragrafy). Co do kar jakim podlega, może już się nie będę rozpisywał, bo mam nadzieje, że to co do tej pory napisałem, wystarczy.
Co się tyczy meczu, to szkoda troszkę, ale głowy do góry panowie: porażka to kolejny etap do wygranej.

pozdrawiam

maniek

52olej

Posty: 67

Skąd: Nisko

PostWysłany: Nie 9:44, 28 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Wczoraj Nisko odniosło kolejne zwycięstwo nad zespołem Tecza Sędziszów 3-0.

aniol

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Nie 12:31, 28 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Brawo... ! Aż mam ochotę wybrać się na meczyk...

PostWysłany: Wto 9:08, 06 Lis 2007    Temat postu: Back to top

Orkan gra swój przełożony mecz 8 listopada o godz.18.oo i super by było gdyby z Ropczycami przełamał złą passę przegrywanych meczy u siebie.

PostWysłany: Śro 16:15, 07 Lis 2007    Temat postu: Back to top

Dobrze ze napisaliście, kiedy mec zi o której bo jakos na mieście nie widze plakatów, afiszy informujących o meczach Orkana - a z chęcią bym poszedł na meczyk.

krzysztov
Forumowy Weteran

Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 239

Skąd: Nisko/Rzeszów

PostWysłany: Czw 22:09, 08 Lis 2007    Temat postu: Back to top

Widzę, że jeszcze nikt nie napisał wyniku z meczu, więc ja to zrobię Razz .

Niestety nasi siatkarze ulegli gościom z Ropczyc 0:3. Teraz kilka słów o samym meczu. W pierwszym secie toczyła się równorzędna walka przez dłuższą część seta i nikt nie mógł odskoczyć na większą ilość punktów, jednak pod koniec seta przeciwnikom udało się odskoczyć na trochę więcej punktów i Orkan przegrał do 22 lub 23 (nie pamiętam ile dokładnie było).
W drugim secie goście kilka razy odskoczyli na trochę więcej punktów, jednak naszym siatkarzem udawało się niwelować te przewagi, ale w decydującej części seta znowu rywale zyskali znaczną przewagę i nie oddali prowadzenia do końca, set przegrany do 20.
Trzeci set w sumie najciekawszy nie zaczął się zbyt obiecująco. Siatkarze z Ropczyc od początku powiększali swoją przewagę i mogło się wydawać, że nasi siatkarze się poddali. Jednak przy stanie 16:24 (chyba) nastąpił zwrot akcji i zawodnicy Orkana doprowadzili do stanu 23:24, niestety decydującej piłki nie udało się wybronić, mimo że naprawdę niewiele zabrakło.

Cóż, było w tym meczu widać, że drużyna z Ropczyc jest po prostu lepsza, choć ich skład też wyglądał na bardzo młody. W naszej drużynie znowu pojawiły sie liczne błędy w ataku, niedokładne rozegranie, co w głównej mierze zadecydowało o wyniku meczu. Jednak tak na moje oko, to i tak w porównaniu do ostatniego meczu, który widziałem, chłopaki zagrali lepiej i myślę, że z czasem będzie jeszcze lepiej. Oby tak dalej i mam nadzieję, że następny mecz u siebie będzie już zwycięski Razz .
Aaa i takie jeszcze jedno spostrzeżenie z mojej strony, mianowicie odniosłem wrażenie, że naszym siatkarzom brakuje... siły w ataku Razz . Nie wiem, może jest to tylko złudzenie, czy tylko moje widzimisię, ale takie mam wrażenie Razz .

Mam nadzieję, że 52olej doda coś od siebie i sprostuje to, co ja poprzekręcałem Razz .

PostWysłany: Czw 23:32, 08 Lis 2007    Temat postu: Back to top

Nie do końca się zgodzę z Tobą, szanowny krzysztov'ie - zawodnicy z Ropczyc moim zdaniem wcale nie byli lepsi (chodzi mi oczywiście o umiejętności, a nie o wynik - co do wyniku masz rację). IMHO poziom umiejętności i wyszkolenia podobny - ale błędy własne po stronie Orkana powalają niestety Sad Bo o wyniku zadecydowały błędy - nie da się wygrać meczu pakując co drugą zagrywkę w aut bądź w siatkę! Zastanawiam się nad czymś, co nazywa się "syndromem własnego boiska". Przecież nasi chłopcy są w stanie wygrywać na wyjeździe, a wszystkie mecze na własnym parkiecie (jak do tej pory) przegrali. Apel do zawodników - Panowie! Do roboty! Smile Stać Was na to! Vide 3-ci set - zaczęliście żyć na parkiecie, zaczęliście ruszać się za piłką - i mało brakowało, żeby kibice zobaczyli set nr 4 Smile
Potencjał jest, drzemią w Was ukryte możliwości - ale to Wy musicie je odkryć w Sobie! Czego Wam życzę!!!

52olej

Posty: 67

Skąd: Nisko

PostWysłany: Pią 8:52, 09 Lis 2007    Temat postu: Back to top

No to teraz ja Smile Od razu chcę zaznaczyć, że goście z Ropczyc byli jednak starsi bo u nas mamy po 16 lat, jedynie nasz jeden środkowy jest troszkę starszy a rywale mieli po 17-20 lat. Następnie przeciwnicy mieli jednak większe doświadczenie. No ale nie można wszystkiego zwalać na brak doświadczenia Razz Przegraliśmy własnymi błedami to fakt (jakby nie patrzeć z liderem naszej ligi). Prowadziliśmy z nimi równożędną walkę i zawsze wszystko brało w łeb po naszych błędach. A że akuratnie przegrywamy zawsze u siebie? Moze to taki terminarz mamy? Tak czytam dalej wasze wypowiedzi że lepej zagraliśmy od ostatniego meczu z Mielcem. To była totalna katastrofa i zapomnijmy o tym. Siły nam brakuje? Młodzi jesteśmy spokojnie. Samą siłą i tak nie da sie wygrac meczu, a było widać że z taką jaką posiadamy możana było wygrac ten mecz. No a to że brakuje u nas życia na boisku wiem o tym... NAstępny mecz jedziemy do jasa do przeciwnika z wyników widać na podobnym poziomie grającym. Zobaczymy Smile

Santaana
Nowicjusz
Nowicjusz

Posty: 11

PostWysłany: Pią 11:49, 09 Lis 2007    Temat postu: Back to top

Zanim podejmę własne rozważania chcę najpierw podać bardzo istotną informację, która powinna nieco inaczej wpłynąć na ocenę gry zawodników Orkana.
W sezonie 2006/2007 w PZPS obowiązują następujące kategorie wiekowe :
Wink młodzicy - urodz. po 01.01.1993 r.
Smile kadeci - urodz. po 01.01.1991 r.
Very Happy juniorzy - urodz. po 01.01.1989 r.
Z powyższego wynika, iż drużynę stanowi 8 kadetów, 1 junior i 1 senior.
Stało się, że chłopcy zostali zgłoszeni do rozgrywek III ligi i tym samym nastąpił bardzo duży przeskok (pominięcie rozgrywek ligi kadetów i juniorów, a to jest bardzo długi okres szkoleniowy).
Myślę, że nie jest to żadne usprawiedliwianie, lecz pokazanie jak długi okres szkoleniowy musimy nadgonić. A najskuteczniejszym sposobem jest ogrywanie się w meczach ligowych. Dużym plusem jest to, że w porównaniu z poprzednim sezonem, w obecnym, większość drużyn została bardzo odmłodzona, co dobrze rokuje na atrakcyjność przyszłych rozgrywek w podkarpaciu.
A wracając do meczu z Błękitnymi, uważam że był to jeden z lepszych meczy.
W przekroju wszystkich meczy które widziałem ciągle powtarzają się przede wszystkim dwa błędy : dużo straconych zagrywek oraz brak przeglądu sytuacji przy rozegraniu ataku (często wystawiana jest tam, gdzie już ustawieni są zawodnicy do bloku).

52olej

Posty: 67

Skąd: Nisko

PostWysłany: Nie 11:52, 11 Lis 2007    Temat postu: Back to top

Ehh no trzeba napisać. Nisko przegrało 3-0 z Jasłem u nich. Coś się zacięło w drużynie.

maniek

Posty: 43

Skąd: N.Y

PostWysłany: Śro 21:53, 05 Gru 2007    Temat postu: Back to top

Jeśli się zacięło, to co?
Wiem, że potraficie grać i umiejętności na 3 ligę wam nie brak.
Kwestia jest tylko odpowiedniego podejścia do treningów oraz odpowiedniego cyklu szkoleniowego. Coś tu musiało nie zaskoczyć.
Nie poddawajcie sie chłopaki. Będzie dobrze.

Wolak
Żywa Skamieniałość Forum

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1020

Skąd: Nisko/Kraków

PostWysłany: Sob 10:50, 08 Gru 2007    Temat postu: Back to top

Kiedy Orkan gra kolejny mecz u siebie? możecie podać jakieś informacje? Bo ja z chęcią bym się wybrał na taki mecz. Chociaż raz w sezonie bym zobaczył jak grają.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna -> Sport i rekreacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)