Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

Już jutro ostatnia 34 kolejka: Sokół - Iglopol

Żywa Skamieniałość Forum

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1834

PostWysłany: Nie 18:29, 02 Lip 2006    Temat postu: Back to top

Braaaawo mamy awans do 5 ligi rezerw Sokola Nisko . Wlasnie znalazlem na stronie kibicow Sokola wynik i chcialem zaszpanowac i wpisac na forum Wink a tu Aniol mnie uprzedzil Razz Wynik 4-2 mowi sam za siebie . Poczekamy co napisze prasa i puzniej sie ustosunkuje do tego tematu . Wink Pozdrawiam Jendrek Nisko Very Happy Razz Wink

omen

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 30

Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Nie 20:53, 02 Lip 2006    Temat postu: Back to top

Pierwszą bramkę dla Sokoła z rzutu rożnego zdobył Dariusz Michalak, który to z bliska skierował piłkę nogą do bramki po dosrodkowaniu Bartnika. Druga bramka także po dośrodkowaniu Bartnika strzałem głową zdobył Rokosz. Trzecia bramka to bramka kuriozum(ala Kuszczak), bo po dalekim wykopie bramkarz minął się z piłką do której dopadł Zenek Śnios i skierował ją do pustej bramki. Wynik do przerwy ustalił Bartnik który po silnym uderzeniu z woleja z 16 metrów zaskoczył bramkarza Kotowej Woli. W drugiej połowie nasi trochę odpuścili (niepotrzebnie) i dali sobie strzelić dwie bramki, pierwszą z karnego po faulu Z. Śniosa a drugą bramkę piłkarze z Kotowej Woli strzelili ze spalonego. No ale awans po końcowym gwizdku stał sie faktem!!! Mamy 4 i 5 ligę !!!

aniol

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 4868
Przeczytał: 1 temat

Skąd: Nisko

PostWysłany: Pon 0:08, 03 Lip 2006    Temat postu: Back to top

Tak! Pierwszej nie widziałem... a reszte tak. Kotowa to dwie klasy roznicy, przynajmniej dopoki nasi grali, czyli do konca pierwszej połowy. Musze powiedziec ze jestem pod sporym wrazeniem gry Bartnika. To swietny srodkowy pomocnik. W pierwszym Sokole grał jako boczny obrońca. W drugiej druzynie gra jako rozgrywacz i powiem ze mu to wychodzi swietnie. Ciekawe jaki duet twotrzyłby z Mrzygłodem w środku? Z reszta Nazwisko Bartnika pojawia sie przy 3 bramkach, 2 asysty jedna strzelona - to nie przypadek! Kibice z Kotowej poniżej wszelkiej krytyki, kultura słowna nie istnieje. Tylko potwierdzili niepochlebne opinie o swojej wiosce...

(4-0)
1-0 D. Michalak (5.), 2-0 Rokosz (25.), 3-0 Z. Śnios (28.), 4-0 Bartnik (32.), 4-1 Korzonek (70. – karny), 4-2 Korzonek (83.)
SOKÓŁ: M. Michalak – Woźny, P. Śnios, Pietrzkiewicz, Tkacz (46. Wolak) – Skrzat, Bartnik, Z. Śnios, Wójcik – Rokosz, D. Michalak, (42. Piziorski)

KOTOWA WOLA: Piwowar – Marzec, Balmas, Bródka (72. Idec), M. Żak – Czarnecki, Korzonek, J. Michalak (72. Tworzydło), Kak (65. Gul) – Klimek (77. Kułaga). Tarkowski.

Sędziował Jerzy Jaskot (Stalowa Wola). Żółte kartki: Skrzat oraz Balmas. Widzów 500.

Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando Sokoła. Mecz ustawiła szybko zdobyta przez niżan bramka. W 5. min po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, z najbliższej odległości do bramki Piwowara trafił Dariusza Michalak. Zabójcze dla Kotowej Woli było siedem minut, w przeciągu których straciła aż trzy bramki. Najpierw na listę strzelców wpisał się Rokosz, za chwilę błąd Piwora wykorzystał Zenon Śnios, a wynik pierwszej połowy potężnym uderzeniem z woleja ustalił Bartnik. Przy stanie 4-0 piłkarze z Kotowej Woli przestali już wierzyć w swoje możliwości, a szkoda, bo w końcówce meczu zrobiło się naprawdę ciekawie. Dwukrotnie do bramki Marcin Michalaka trafił Korzonek, który najpierw wykorzystał rzut karny, a za chwilę sytuację sam na sam, ale na więcej trafień zabrakło już czasu.

PIOTR PYRKOSZ

Wolak

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1020

Skąd: Nisko/Kraków

PostWysłany: Pon 10:22, 03 Lip 2006    Temat postu: Back to top

Ladies ald Gentelman! Panie i Panowie! very very big Congratulations for Sokół II Nisko/Moskale! No no Sokół to jest prawie potęga! Jak na nasz region to jest najlepsza po Stalówkce drużyna. No chociaż ze Stalówką wygrała ale z Siarką przegrała;p wydaje mi się że przegrała ze Stalówka bo wyszła w rezerwowym składzie bo na nastepny dzień Stalówka grała ważny mecz w lidze i chyba sobie odpuścili.