Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

28 kolejka: SOKÓŁ NISKO - Rafineria Czarni Jasło (ŚRODA!)

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 4868
Przeczytał: 1 temat

Skąd: Nisko

PostWysłany: Nie 22:25, 14 Maj 2006    Temat postu: 28 kolejka: SOKÓŁ NISKO - Rafineria Czarni Jasło (ŚRODA!) Back to top

W najbliższą środe czeka nas kolejny mecz o 6 punktów. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie drużyna Czarnych Jasło. Nie ma co sie zbyt dużo rozwodzic ten mecz trzeba wygrać, bo 3 punkty sa nam potrzebne, jak woda spragnionemu. W tej kolejce sznase na pogubienie punktów ma Unia, która zagra w Mielcu. Jest wiec wielka sznasa na dognienie naszych rywali zza miedzy.

SOKÓŁ NISKO - Rafineria Czarni Jasło

Stadion Miejski w Nisku, ulica Kościuszki.
ŚRODA 17 maj 2006 o godz. 17:00

Ceny biletów: 3zł ulg, 6zł norm.

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Nie 22:28, 14 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Niestety na meczu mnie nie bedzie... no chyba ze jakims cudem.

W srode koncze zajecia ale zaczynam Juvenalia, Najpierw finał ligi mistrzów, a potem nocny koncert KULTu na stadionie Resovii- i jak tu pogodzić jeszcze mecz Sokoła - chyba sie nie da. Napiszcie wynik na forum...

jendrek nisko
Żywa Skamieniałość Forum

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1834

PostWysłany: Nie 23:13, 14 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Pisz Anolol wynik i oby to byly 3 pkt dla Sokola !!!! Wink Pozdrawiam Jendrek Nisko Laughing

PostWysłany: Wto 19:21, 16 Maj 2006    Temat postu: Back to top

oj żeby sie ten Sokół utrzymał bo śmiesznie bedzie jak pierwsza drużyna i druga zagrają razem w "okręgówce"

PostWysłany: Śro 6:11, 17 Maj 2006    Temat postu: Back to top

napewno nie zagrają bo jest to niemożliwe wtedy spada sokół na moskale zostają w a klasie

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Śro 17:56, 17 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Sokół wygrał 1:0, bramke strzelił Niemiec w 89 minucie. Jak ktos był na meczu niech cos napisze...

PostWysłany: Śro 18:48, 17 Maj 2006    Temat postu: Back to top

super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy to jest to Smile

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Śro 18:59, 17 Maj 2006    Temat postu: Back to top

Relacja z meczu ze strony [link widoczny dla zalogowanych]

Sokół Nisko pokonał u siebie Rafinerię Jasło 1:0 choć to zwycięstwo nie przyszło łatwo.
Na poczatku spotkania walka była wyrównana.Obie drużyny na przemian prowadziły akcje.W 7 minucie uderzał Kasprzyk z 16 metrów ale jego strzał bez problemów obronił Michalak.W 12 minucie strzelał Mrzygłód zza pola karnego ale bramkarz gości pewnie wyłapał piłkę.Minutę później w pole karne wrzucał Dedo ale piłka po strzale głową Kasprzyka przeleciała obok bramki Michalaka.W 18 minucie rzut wolny dla Sokoła wykonywał Surma.Piłkę po jego strzale piąstkuje bramkarz gości Grabolus.4 minuty później z 18 metrów strzelał Dedo ale Michalak obronił jego strzał.W 7 minucie strzelał Guzik zza pola karnego ale piłka przeleciała obok słupka bramki Michalaka.Do końca pierwszej połowy nic ciekawego już nie ujrzeli kibice.Gra była wyrównana.W drugiej połowie zaatakował Sokół.W 50 minucie rzut wolny wykonywał Adam Surma ale jego strzał obronił Grabolus.Kilka minut później Dedo uderzał z przed pola karnego i poprzeczka uratowała Sokół od utraty gola.W 64 minucie akcję przeprowadził Sokół.Woźniak podał do Judy ten podał w pole karne ale zbyt mocno i Niemiec nie dochodzi do piłki.5 minut później uderzał Guzik ale Michalak obronił jego strzał.W 76 minucie głową uderzał Orliński ale obok słupka.Dwie minuty później Surma strzelał z 22 metrów ale piłka przeleciała nad poprzeczką.W 80 minucie z około 30 metrów uderzał Woźniak ale bramkarza gości uratowała poprzeczka.W 88 minucie kolejną akcję przeprowaził Sokół Nisko.Podanie od Mrzygłóda przejął Orliński,wrzucił lekko w pole karne a Niemiec głową skierował piłkę do siatki.1:0.Minutę później mogło być 2:0 ale gospodarze nie wykorzystali stuprocentowej sytuacji.W końcówce goście próbowali odrobić stratę ale piłkarze Sokoła dobrze grali w obronie.Sami też chcieli podwyższyć rezultat.Zawodnicy Sokoła Nisko zasłużyli na to zwycięstwo.Może nie byli dominującą drużyną ale cały czas walczyli na boisku i starali się chociaż o tą jedną bramkę.Po tym spotkaniu Sokół Nisko awansował na 12 pozycję w tabeli gdyż Unia Nowa Sarzyna przegrała w Mielcu ze Stalą 0:2.Depczący po piętach Piast Tuczmepy również przegrał ze Strugiem Tyczyn 1:2 i traci do drużyny niżańskiej już 4 punkty.Nad strefą spadkową Sokół ma 6 punktów przewagi.