Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

Żywa Skamieniałość Forum

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1834

PostWysłany: Sob 5:23, 29 Wrz 2007    Temat postu: Back to top

Wynik 1-0 u siebie z Orlem Rudnik ujmy nie przynosi Wink Dobrze ze 3 pkt zostaly w Nisku Wink Zawodnicy pewnie mysleli o ,,weselu,, kolegi Wink Z wypowiedzi tych co byli na meczu mozna wywnioskowac sprzeczne informacje ???? wiec jak grali ??? Wink Pozdrawiam Jendrek Nisko Razz Wink

Lucio napisał:
Mecz świetny? Chyba inne mecze oglądaliśmy. Szczęśliwe zwycięstwo.

Zgodzę się. W prawdzie to Sokół przeważał i miał sytuacje na strzelenie bramki, ale rudniczanie zrobili obronę Częstochowy i nękali nas strasznie groźnymi kontrami. Obrona nasza była trochę w tym meczu niepewna...

PostWysłany: Nie 18:12, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Kunygunda mam prosbe jak podajesz wynik Sokola to prosze zrob to tak aby wszyscy wiedzieli jaki jest wynik i nie musial prostowac Aniol . Wynik cieszy rozmiary mniej bo wychodzi ze Sokol wygral 2-0 . Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink

kunygunda

Posty: 78

PostWysłany: Nie 21:53, 07 Paź 2007    Temat postu: Back to top

wychodzi czy niewychodzi 3 pkt sa , pysznica niemiala nic do powiedzenia, 2 akcjie i strzelili my mislimy troche wiecej moglo byc i z 8 , pozdro

silwer
Nowicjusz
Nowicjusz

Posty: 12

Skąd: Pysznica

PostWysłany: Śro 9:30, 10 Paź 2007    Temat postu: Back to top

W pierwszej połowie Nisko było lepsze o klase lub dwie. Mecz ustawiła szybko zdobyta bramka w w 9 minucie po błedzie obrońców Szeser znalazł się sam na 16 metrze wszedł w pole karne i szczęśliwie trafił w słupek od którego piłka się odbiła się i wpadła do bramki przy drugim słupku. Do tego momentu mecz był wyrównany, później już zawodnicy Sokoła zdominowali gre. Długo rozgrywali piłkę na własnej połowie i umiejętnie przyspieszali stwarzając sobie kolejne sytuacje . Po kilku minutach rozklepali tak obrone gospodarzy że dwóch zawodników znalazło się przed bramkarzem nie marnując okazji zdobyli kolejnego gola. Olimpia miała także kilka dobrze zapowiadających się akcji lecz zawsze brakowało tego ostatniego dobrego podania. Pięknym strzałem z dystansu popisał się Tomasz Komada lecz piłka minąła nieznacznie słupek bramki Niska. Pod koniec pierwszej połowy piłkę dośrodkowaną w pole karne Olimpii wybijał głową Tomasz Kaczkowski, lecz zrobił to tak że piłka poleciała do góry i spadła idealnie na 16 metrze na nogę Arturowi Lebiodzie, który nie zastnawiła się i uderzył ją z woleja trafiając w okinko bramki. W drugiej połowie Nisko zadowolone z wyniku odpuściło całkiem grę i ta połowa była zdecydowanie dla Pysznicy. Dobrą okazje miał Paweł Dziuba lecz strzelił z szesnatki obok słupka. Najbardziej jednak emocjonujacy był ostatni fragment meczu po wejściu na boisko Patryka Zawoła. Najpierw ten zawodnik po prostopadłym podaniu znalazł się sam na sam z bramkarzem gości , lecz piłka po jego strzale minimalnie minęła bramkę . Po chwili Łukasz Bajgierowicz dostał podanie od Grześka Nowaka , wyprzedił obrońców i ograł bramkarza zdobywając kontaktowego gola. Pysznica nadal atakowała, lecz Nisko wyprowadzało groźne kontry, po jednej z nich Szesesr w sytuacji sam na sam z Marcinem Michalakiem zdobył kolejną bramkę. Pózniej Nisko miało kolejna dobrą okazje, lecz wchodzącego w pole karne napastnika Sokoła faulował Arkadiusz Butryn. Sędzia po konsultacji z bocznym podyktował jednak rzut wolny z lini pola karnego, którego dwukrotnie strzelając nie wykorzystał Lebioda. Pięc minut przed końcem po ładnej akcji Olimpii, Zawół z linii końcowej dośrodkował w pole karne gdzie drugą swoją bramkę strzelił Bajgierowicz. Gol ten poprawił humor gospodarzą i do końca starali się zdobyć kolejna bramkę. Najzabawaniejszą akcją meczu , był niby faul na Kamilu Piziorskim , który przyjmując dalekie podanie na 20 metrze stracił równowagę i się wywrócił , lecz sędzia uznał że przebiegający obok Piotr Krawiec był sprawcą tego zdarzenia. P.S. Kto strzelił druga brmkę dla Niska ? Szeser czy Jabłoński?

PostWysłany: Nie 16:14, 14 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Witam Budo Instal Turbia - Sokol Nisko 2:4 ale jest jescze lepsza wiadomosc Stal Nowa Deba - Stal Gorzyce 0:2 Smile

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Nie 16:57, 14 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Mecz dziś o 20 w TV Stalowa Wola, jeśli ktoś nie widział...

Posty: 1834

PostWysłany: Nie 20:12, 14 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Zwyciestwo Sokola bardzo cieszy Wink Nie pozostaje zadnych watpliwosci kto byl druzyna lepsza Razz Wynik z Gorzyc bardzo dobry dla Sokola i nie powinno byc watpliwosci kto jest liderem 5 ligi .Za jakis czs bedzie mecz w Nisku ze Stala Nowa Deba i trzeba potwierdzic kto awansuje do 4 ligi Razz Mysle ze tylko Sokol Razz Brawo gratulacje Razz Pozdrawiam Jendrek Nisko Razz Wink

Posty: 52

PostWysłany: Pon 2:13, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Jendrek Nisko - Nie z Gorzyc tylko z Nowej Deby pisalem przeciez, a to istotne bo teraz Deba jedzie do Rudnika gdzie moze stracic kolejne pukty!

Posty: 1834

PostWysłany: Pon 3:44, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Tak masz racje gospodarzem byla Stal Nowa Deba przeoczylem to Wink Nic nie szkodzi aby Stal zostawila pkt w Rudniku nam to bardzo na reke Razz Razz Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Pon 10:15, 15 Paź 2007    Temat postu: Back to top

Lider deklasuje rywali

W meczu na szczycie tabeli Sokół Nisko zdeklasował na wyjeździe Budo-Instal Turbię. Sensacyjna porażka współ lidera z Nowej Dęby na własnym terenie z Tłokami oraz zwycięstwo Unii w Kępiu Zaleszańskim najciekawszymi wydarzeniami na pozostałych boiskach.

Aspirujący do powrotu na IV ligowe boiska piłkarze niżańskiego Sokoła pokonali na wyjeździe bardzo dobrze spisujący się w tegorocznych rozgrywkach team braci Sojeckich. Już do przerwy goście uzyskali dwu bramkową przewagę po trafieniach Szesera i Artura Lebiody. Tuż po rozpoczęciu drugiej części Remigiusz Tarnowski przywrócił miejscowym nadzieję. Ta zgasła jednak bardzo szybko, bo trafienie Jabłońskiego i drugi celny strzał w tym meczu Marcina Szesera rozwiały wszelkie złudzenia kibiców w Turbi. Gospodarzy stać było jedynie na odpowiedź swojego asa atutowego Piotra Sojeckiego w ostatniej minucie.

Piłkarze Orła Rudnik dopisali na swoje konto kolejne trzy ''oczka'' ogrywając na wyjeździe Strażaka. Zrobili to w bardzo efektownym stylu aplikując miejscowym trzy bramki. Bohaterem spotkania okazał się Jacek Marut - strzelec dwóch bramek. Do największej sensacji doszło w Nowej Dębie. Stal to co zyskała dwa tygodnie temu po stracie punktów przez Sokoła roztrwoniła w sobotę w meczu z Tłokami. Młoda drużyna z Gorzyc przetrzymała początkowy napór miejscowych, a strzały Kapały i Adama Surmy w drugiej połowie zapewniły zwycięstwo dużo niżej notowanej ekipie Tłoków. Łowisko z łatwością w meczu z Sokołem Kamień stwarzało sobie sytuacje strzeleckie, co zaowocowało prowadzeniem 3-0 po 70 minutach. Od tego momentu gospodarze spoczęli jednak na laurach i o mały włos a pewne zwycięstwo mogło im wymknąć się w końcówce meczu. Najpierw znakomicie z rzutu wolnego przymierzył Paweł Sroka, a na pięć minut przed końcem po raz drugi bramkarz ŁKS-u musiał skapitulować po strzale Piroga.

Na wyrównanie gościom czasu już jednak zabrakło. Królem polowania w tej kolejce okazał się Mariusz Paruch. Jego cztery trafienia zapewniły Mokrzyszowowi okazałe zwycięstwo w Zarzeczu. Cenne trzy punkty wywalczyli piłkarze Unii pokonując Kempusa na jego terenie. Zwycięstwo nad sąsiadem w tabeli niezwykle ucieszyło podopiecznych Dariusza Jeża. Bukowa nie miała najmniejszych problemów z ograniem Iskry Sobów. Mimo utraty bramki już w 3 minucie gry Sparta Jeżowe zdołała zdobyć komplet punktów kosztem Olimpii z Pysznicy.