Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

Nowicjusz

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 14

PostWysłany: Sob 20:02, 28 Paź 2006    Temat postu: Back to top

byłem na meczu. świetna atmosfera. glosny doping. a najwazniejsze z tego sa gole i 3 pkt ktore SOKÓŁ zdobyl. oby tak dalej gral do konca rundy jesiennej i cala runde wiosennna.

jendrek nisko
Żywa Skamieniałość Forum

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1834

PostWysłany: Sob 22:42, 28 Paź 2006    Temat postu: Back to top

Brawo Sokol Razz Wynik 5-1 robi wrazenie . Fakt jest faktem ze Sokol do konca rundy musi zdobyc kilka pkt chcac sie utrzymac w 4 lidze w nastepnej rundzie pkt beda bardzo wazne w ogolnym rozrachunku . Wynik bardzo cieszy wysoka wygrana i pewnie kibice sa zadowoleni Razz Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink

grzybowski87
Stały Bywalec

Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 78

PostWysłany: Nie 10:44, 29 Paź 2006    Temat postu: Back to top

Piotrek nic się nie dzieje ważne są punkty a pozostałe interwencje były ok więc się nieprzejmuj

krzysztov
Forumowy Weteran

Dołączył: 13 Mar 2006
Posty: 239

Skąd: Nisko/Rzeszów

PostWysłany: Nie 17:48, 29 Paź 2006    Temat postu: Back to top

Racja nic sie nie stało, ważne że mecz jest wygrany Wink a błędy każdemu mogą się przytrafic. Sokołek nigdy nie spadnie!

5-1 Niemiec (82.)

SOKÓŁ: Żak – Rybak, Bartnik, Woźniak, Ryfczyński, Wołoszyn, Wójcik (70. Skiba), Sobiło (81. Dyba), Juda, Tkacz (76. Niemiec), Orliński (84. Piziorski)

TŁOKI: Dobek – Beszczyński, Kędzierski, Rychel (65. Surma), Kowalski, Czerwonka (46. Rutyna), Piwowar, Michalski (65. Winiarski), Tarnowski, Korzonek (59. Kaczmarski), Samołyk.

Sędziował: Piotr Ekiert (Krosno). Żółte kartki: Kowalski, Piwowar, Winiarski. Widzów: 150.

Kiedy w czwartej minucie spotkania Piwowar wykorzystał fatalne zagranie Żaka i przechwyconą piłkę wpakował do niżańskiej bramki, gracze Tłoków uwierzyli w możliwość wywiezienia z Niska korzystnego rezultatu. Już jednak kilka minut później wiara ta została poważnie osłabiona, gdy po dokładnym dośrodkowaniu Sobiły, głową piłkę do siatki skierował Tkacz. Dwadzieścia minut później gospodarze objęli prowadzenie. Woźniak doskonale obsłużył Orlińskiego, a ten nie zmarnował okazji i pokonał golkipera Tłoków. Goście starali się atakować, jednak ich akcje kończyły się na przedpolu bramki Żaka, a wszystko, co pokazali gorzyczanie w pierwszej odsłonie pojedynku, to zaledwie kilka niecelnych strzałów z dystansu.

Po zmianie stron dominacja gospodarzy nie podlegała już żadnej dyskusji. W 62. min. z narożnika boiska dośrodkowywał Tkacz, w polu karnym piłkę przejął Orliński i strzałem po ziemi pokonał Dobka. Siedem minut później Tkacz wykorzystał dokładne podanie Judy i po raz drugi tego dnia znalazł drogę do gorzyckiej bramki. Goście o zmniejszenie rozmiarów porażki mogli pokusić się w 80. min., jednak Kowalski posłał piłkę tuż nad poprzeczką niżańskiej bramki. Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. Z kornera zagrywał dopiero co wprowadzony na murawę Dyba, a akcję celnym uderzeniem głową sfinalizował Niemiec.

raks

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Pon 11:27, 30 Paź 2006    Temat postu: Back to top

Horror Siarki z happy endem

Jacek Orliński (z lewej) zdobył dwa gole dla Sokoła Nisko w pojedynku z Tłokami Gorzyce.

IV LIGA. Wiele się działo na czwartoligowych boiskach. Tarnobrzeska Siarka „wymęczyła” zwycięstwo nad Błękitnymi Ropczyce, trzeci raz z rzędu wygrali piłkarze Stali Mielec, a Sokół Nisko rozgromił Tłoki Gorzyce.

SIARKA TARNOBRZEG - Błękitni Ropczyce 4:3 (2:2).
Bramki: 1:0 Paweł Krzemiński 1, 2:0 Przemysław Stąporski 7, 2:1 Łukasz Czerkas 23, 2:2 Czerkas 44, 3:2 Michał Gielarek 70, 3:3 Bogusław Pacanowski 71, 4:3 Stąporski 89.
Siarka: Maksymiuk - Szymański, Stępień, Kozłowski, Pietrucha - Łuczakowski (78 Mrzygłód), Hynowski, Gielarek, Kabata (65 Janas) - Krzemiński (73 Pyszczek), Stąporski (90+3 Szczytyński).
Błękitni: Banaś - Filipek, Róg, Pacanowski, Sulisz – Podlasek, Bieszczad, Misiura, Sokołowski – Rudnik, Czerkies.
Żółte kartki: Krzemiński, Kozłowski, Gielarek, Stąporski (Siarka), Filipek, Rudny (Błękitni). Sędziował: P. Małodziński z Mielca. Widzów 700.

Obrońcy Siarki i arbiter główny byli w tym meczu beznadziejnie słabi. Tarnobrzeżanie jednak wygrali, bowiem włożyli w mecz wiele serca, a w nagrodę uśmiechnęło się do nich szczęście.
W 1 minucie Paweł Krzemiński huknął jak należy z 18 metrów, w 7 min Przemysław Stąporski założył bramkarzowi gości „siatkę” i było 2:0! Pogrom? Ależ nie! Obrońcy gospodarze zaczęli wywijać numery. Raz młody bramkarz Siarki Mateusz Maksymiuk ich wyratował, ale dwa razy po strzałach Łukasza Czerkasa był bezradny. Po przerwie trwał koncert nieudolności arbitra głównego, trzeba jednak dodać, że jego asystenci spisywali się bez zarzutu. W 70 min Michał Gielarek strzelił z 20 metrów, piłka odbiła się od słupka i wpadła do bramki. Ale minutę później Bogusław Pacanowski wyrównał z rzutu wolnego, po którym strzelił płasko z 18 metrów, obok źle ustawionego muru gospodarzy. Nadeszła 89 min, kiedy to Gielarek dośrodkował z rzutu wolnego, Stąporski musnął piłkę głową, a ta wpadła do siatki. Nastąpił szał radości na trybunach i na boisku.
- Sędzia nas skrzywdził, niee było żadnego wolnego - mówił po meczu były piłkarz Siarki, obecnie grający trener Błękitnych Krzysztof Podlasek. Tyle tylko, że przez większą część spotkania arbiter sprzyjał właśnie... gościom.
W doliczonym czasie gry mogło być 5:3. Sędzia podyktował (problematyczny) rzut karny dla Siarki, a mocno zazwyczaj strzelający Michał Kozłowski, kopnął tym razem piłkę technicznie i bramkarz gości wybił ją na rzut różny.

SOKÓŁ NISKO - TŁOKI GORZYCE 5:1 (2:1).
Bramki: 0:1 Dawid Piwowar 4, 1:1 Marcin Tkacz 11, 2:1 Jacek Orliński 32, 3:1 Orliński 62, 4:1 Tkacz 69, 5:1 Piotr Niemiec 82.
Sokół: Żak - Rybak, Bartnik, Woźniak, Ryfczyński - Wołoszyn, Wójcik (70 Skiba), Sobiło (81 Dyba), Juda - Tkacz (76 Niemiec), Orliński (84 Piziorski).
Tłoki: Dobek - Beszczyński, Kędzierski, Rychel (65 Surma), Kowalski - Czerwonka (46 Rutyna), Piwowar, Michalski (65 Winiarski), Tarnowski - Korzonek (59 Kaczmarski), Samołyk.
Żółte kartki: Kowalski, Piwowar, Winiarski (Tłoki). Sędziował: Piotr Ekiert z Krosna. Widzów: 150.

Pierwsi prowadzenie objęli goście i to już w 4 minucie, gdy Dawid Piwowar przejął piłkę źle wybitą przez Piotra Żaka i nie miał kłopotów z trafieniem do siatki. Mina zrzedła Januszowi Gierachowi, trenerowi Sokoła, który w poprzednim sezonie prowadził... zespół z Gorzyc. Bo zanosiło się na to, że niżanie znowu wrócą do „tradycji” nie wygrywania spotkań na własnym boisku. Jak się jednak okazało, dla nich to były tylko złe dobrego początki. Dla Tłoków - wręcz odwrotnie.
Wyrównanie także padło „raz dwa”, bo w 11 minucie. Dośrodkowywał Wojciech Sobiło, a akcję wykończył celną główką Marcin Tkacz. Do przerwy jedno trafienie dołożył jeszcze Jacek Orliński, strzelając z pola karnego po zagraniu Grzegorza Woźniaka. Po zmianie stron na boisku wyraźnie dominował już Sokół, czego efektem były trzy kolejne gole dla miejscowych. Gorzyczanie najlepszą okazję mieli w końcówce, jednak po strzale Kowalskiego piłka przefrunęła nad poprzeczką.

STAL MIELEC - Izolator Boguchwała 2:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Piotr Kamiński 29 z karnego, 2:0 Mateusz Leśniowski 54.
Stal: G. Witkowski - Pydych, Czarny, Szajna, Marszałek - Tylutki, Kosowicz (46 Fryc), Ryniewicz, Jędryka (73 Popielarz) - M. Leśniowski (76 Kędzior), Kamiński (88 Getinger).
Żółte kartki: Kosowicz (Stal), Domin, Burak (Izolator). Sędziował: Stanisław Szpyrka z Łańcuta. Widzów 150.

Z powodu kontuzji w zespole podstawowych piłkarzy Damiana Pancerza, Piotra Dudy i Rafała Leśniowskiego, Izolatorowi musiała przeciwstawić się mielecka młodzież. I okazało się, że ze świetnym skutkiem. W 29 minucie gospodarze objęli prowadzenie z rzutu karnego, który jak należy wykonał Piotr Kamiński, za zagranie ręką w „szesnastce” jednego z obrońców rywali. Wynik ustalił strzałem z 12 metrów Mateusz Leśniowski, a w samej końcówce Kamiński trafił w słupek z... kilku metrów.

KOLBUSZOWIANKA KOLBUSZOWA - CRASNOVIA Krasne 2:2 (1:0).
Bramki: 1:0 Robert Szalony 26, 1:1 Tomasz Komisarz 47, 1:2 Krzysztof Blim 65, 2:2 Stanisław Pruś 81.
Kolbuszowianka: Kozioł - Frankiewicz, Olszowy, Pastuła, Cieśla (75 Warzocha) - Nycz (65 Micek), Pęgiel, Adranowicz, Golonka (50 Cetnarski) - Rymanowski (80 Pruś), Szalony.
Żółte kartki: Pęgiel (Kolbuszowianka), Blim, Drapała, Szczepański (Crasnovia). Sędziował: Remigiusz Bieda z Rzeszowa. Widzów 300.

Rzemieślnik Pilzno - ISKRA SOBÓW 0:2 (0:1).
Bramki: 0:1 Krzysztof Haliniak 31, 0:2 Grzegorz Dryka 86.
Iskra: Paciorkowski - Łukasik, Stefański, Motyka, Zioło - Haliniak (60 Ćwik), Dryka, Trznadel, Jochaniak - Stasiak (40 Wartoń), Zając.
Żółte kartki: Motyka, Dryka, Haliniak, Ćwik (Iskra). Sędziował: Wojciech Tokarz z Przemyśla. Widzów: 150.

Iskra spisała się w Pilźnie znakomicie. W 32 minucie Krzysztof Haliniak uderzył celnie z 20 metrów, a wynik ustalił Grzegorz Dryka, strzelając z pola karnego idealnie obok słupka, po podaniu Krzysztofa Wartonia. Mogło być jeszcze lepiej, bo Mariusz Stasiak efektownie główkował, ale piłkę z trudem odbił bramkarz gospodarzy. Bohaterem Iskry był też bramkarz Konrad Paciorkowski, który wychodził obronną ręką z największych opresji. Raz uratował go słupek i raz poprzeczka...

W innych meczach:
Polonia Przemyśl - Galicja Cisna 0:0,
Żurawianka Żurawica - Orzeł Przeworsk 3:1 (2:0), Tyrawski 4, Hajduk 20, Kot 76 - Pietrasiewicz 89,
Igloopol Dębica - Lechia Sędziszów Małopolski 4:0 (2:0), Janasiewicz 10, Juszkiewicz 33, 89, Bańka 75,
Pogoń Leżajsk - Resovia Rzeszów 1:1 (0:0), Dejnaka 69 - Przybyła 74.

18. TŁOKI GORZYCE 15 11 9:28 3 2 10

Strzelcy: 10 - B. Bogacz (Resovia), 9 - Kamiński (Stal), Pietrasiewicz (Orzeł), 8 - Pacuła (Galicja), 7 - Boratyn (Orzeł), Sawa (Polonia), Szalony (Kolbuszowianka).

W następnej kolejce, 4-5 listopada: Crasnovia – Siarka, Lechia - Kolbuszowianka, Iskra – Igloopol, Tłoki – Rzemieślnik, Izolator – Sokół, Orzeł – Stal, Resovia – Żurawianka, Galicja – Pogoń, Błękitni

Piotr SZPAK, [link widoczny dla zalogowanych], Arkadiusz KIELAR, [link widoczny dla zalogowanych]

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna -> Archiwum / 2006 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)