Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców
Dyskusje mieszkańców o Nisku i powiecie


Sport i dieta

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna -> Sport i rekreacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
panjacek1985
Początkujący
Początkujący



Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 36
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Wto 1:18, 03 Lut 2015    Temat postu: Sport i dieta Back to top

Witam, w grudniu 2012roku zaprzestałem trenować, dokładnie - koszykówkę. Trenowałem 4-5 razy w tygodniu, bardzo intensywnie i nagle przerwałem. Przez ten czas, do teraz przytyłem ok 10 kg. Ważę ok 89-90kg. Przytyłem sporo w udach, pośladkach oraz brzuchu. Zrobiły mi się rozstępy na udach. Dodam, że od grudnia do teraz raczej byłem bierny fizycznie.
Czy moglibyście mi doradzić jakąś dietę i ćwiczenia?Szukam również dietetyka ale nie wiem kogo mam wybrać [link widoczny dla zalogowanych] . Wiem, że ten problem nagłego przytycia spotyka wielu sportowców, którzy zakończyli karierę.
Z mojej strony dodam, że ograniczyłem posiłki do dwóch dziennie, śniadanie i obiad, ew na kolacje jabłko itp.
Do tego codziennie 2serie brzuszków po 30 i po 4 dniach zauważyłem jakieś 0,8kg mniej na wadze. Proszę o pomoc!

Waga: 90kg
Wzrost: 179cm
Wiek: 26 lat
 
Zobacz profil autora
malwi22
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Pią 13:58, 17 Kwi 2015    Temat postu: Back to top

Dietetyków jest cała masa na pewno kogoś dobrego znajdziesz. Ważne też są ćwiczenia tlenowe wykonywane 3- 4 razy tygodniowo.
 
Zobacz profil autora
tamuza
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Wto 20:49, 21 Kwi 2015    Temat postu: Back to top

i jeszcze polecam siłownię
 
Zobacz profil autora
koperewa86
Nowicjusz
Nowicjusz



Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Kobieta

 PostWysłany: Pią 11:39, 09 Lut 2018    Temat postu: Back to top

Szukam skutecznego suplementu HMB, który może mi w wzmocnieniu mięśni i ich rozbudowie. Znalazłam sklep z HMB [link widoczny dla zalogowanych] . Którą najlepiej wybrać? Najlepiej coś mniejszego na próbę czy od razu coś większego i ekonomicznego?
 
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna -> Sport i rekreacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach