PostWysłany: Nie 18:53, 20 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Nie 22:38, 20 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Podobno mecz bardzo ciężki. Sobów wysoko postawił poprzeczkę, z relacji wiem, że dla drużyny to był chyba najcięższy mecz w sezonie. Bramkę strzlił albo Skiba albo Sobiło- któryś na S. Smile Ale nie pamiętam...

DamianPotocki
Stały Bywalec

Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 52

Skąd: Philadelphia

PostWysłany: Nie 23:40, 20 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

bramke strzelil Skiba!! przeciwnik nie tyle ciezki co bardzo bojowo nastawiony na Sokol strasznie brutalnie grali i od pierwszej minuty grali na remis czyli zmasowana obrona i gra na czas!!! Sokol mial wiele okazji ale swietnie bronil Paciorkowski!!! Sobow mial 1 okazje ale Piziorski wybil pilke z lini bramkowej!Smile

Auier

Posty: 47

Skąd: Nisko

PostWysłany: Pon 9:32, 21 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Zawodnicy sobowa grali bardzo brutalnie a sedzia nie pokazywal kartek mowiac "i tak nie ma odserwotora na trybunach wiec po co?"
na meczu kontuzji doznal Grzegorz Dryka po czy zostal odwieziony karetka do szpitala... nie wiadomo do konca co sie stalo Sad wygladalo to na naciagniecie miesni brzuch lub cos w tym stylu

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Pon 22:35, 21 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Zaległe zdjęcia z meczu z Sokołem Kamień.

i inne:

[link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych][link widoczny dla zalogowanych]

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Śro 10:19, 23 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Już dziś mecz pucharowy z Unią Nowa Sarzyna, poczatek o godzinie 17.00. Jest to mecz półfinałowy na poziomie podokręgu stalowowolskiego.

Widzów: 300

Już od początku mecz był emocjonujący. W 4 minucie wolnego z około 20 metrów wykonywał Lebioda, pięknym strzałem pokonał bramkarza gości - Zastawnego. To podenerwowało przyjezdnych którzy szybko odpowiedzieli i po dwóch kontrach i błędach naszej obrony, najpierw wyrównali, a potem wyszli na prowadzenie. Ale to Sokół prowadził grę w tym meczu i dyktował warunki. W polu karnym faulowany został Sobiło i lebioda, pewnym technicznym strzałem z 11 metrów znów doprowadza do remisu. Sokół dalej rozgrywał piłkę a Unia stwarzała groźne kontry. Niesamowitą bramkę zdobył Szeser, który pięknym zwodem przy linii okiwał bramkarza i z bardzo ostrego kata wpakował piłkę do siatki. Unia się poddała przy 4:2 i popełniała fatalne błędy w obronie co wykorzystywali nasi gracze ofensywni, szczególnie wprowadzeni w drugiej połowie Piziorski i Niemiec. Dodać trzeba, że dwie ostatnie bramki Sokół zdobył grając w 10. W 70 minucie boisko opuścił Sobiło z powodu kontuzji, a na ławce nie było już nikogo na zmianę. Gwoli sprawiedliwości dodać trzeba, że Unia zagrała bez kilku podstawowych graczy, tj. Stanisława Bednarza, Daniela Radawca czy Pawła Szafrana. Wynik jednak poszedł w świat! Brawo Sokół!!!

Ostatnio zmieniony przez aniol dnia Śro 18:00, 23 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Czw 1:59, 24 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Wynik troche zaskakujacy i wysoki 7-2 . Cieszy zwyciestwo Sokola i awans do finalu podokregu . W finale bylo by ciekawie zagrac z Siarka Wink Gratulacje dla pilkarzy Sokola Razz Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink Razz

Maly blad Embarassed Siarka juz odpadla przegrywajac z Stala Nowa Deba i teraz w finale Sokol spotka sie ze Stala Gorzyce i mysle ze jest w tym meczu faworytem .Pozniej tylko czekac jak do Niska zjedzie atrakcyjniejszy przeciwnik Wink Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Czw 9:59, 24 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

Finaliści poszczególnych okręgów:

Sokół Nisko - Tłoki Gorzyce (P.Stalowa Wola) - finał 21 maja w Mokrzyszowie
Resovia - Wisłoka Dębica (P.Rzeszów/Dębica)
Czarni Jasło - Stal Sanok (P.Krosno)
JKS Jarosław - Orzeł Przeworsk (P.Jarosław) - finał 14 maja

Jeszcze realcaja z Nowin:

SOKÓŁ NISKO - UNIA NOWA SARZYNA 7-2 (3-2)
BRAMKI: Lebioda 3 (5, 26-karny 55), Niemiec 3 (64, 80, 85), Szeser (3Cool - K. Mierzwa 2 (3, 12).

SOKÓŁ: Żak (80. Pliszka) - Woźniak, Śnios, Drabik, R. Wojtak (46. Wolak) - Ryfczyński, Skiba, Lebioda, D. Wojtak (46. Piziorski) - Sobiło, Szeser (46. Niemiec).
UNIA: Zastawny - M. Mierzwa (76. Gnatek), Gaca, Nowakowski, Klimek - Gap, Konopelski, Dubiel (53. Kusy), Juda (62. Pasiak) - Wtorek, K. Mierzwa (80. Łach).
SĘDZIOWALI Tomasz Giżka oraz Paweł Cebula i Filip Kosak (Stalowa Wola). WIDZÓW 150.

Faworyzowana Unia przegrała, ale wszystko wiadomo, gdy spojrzy się na skład. - Można grać juniorami, ale trzeba szanować rywala, a nie odpuszczać meczu - złościł się po meczu Zbigniew Hatylak, prezes Unii. - W drugiej połowie to była parodia futbolu i na pewno wobec niektórych zawodników zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Marek Dybaś

Ostatnio zmieniony przez aniol dnia Czw 10:06, 24 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

a nasz sniosek ofiara losu znowu poobijany buhahaahhahahahahha

Wynik jednak poszedł w świat! Brawo Sokół!!!

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Czw 19:23, 24 Kwi 2008    Temat postu: Back to top

ktos kto wie napisał:

W tym meczu Piotrek grał w miarę solidnie, a poobijanie świadczy o zaangażowaniu w grę. Kilka zdjęć z meczu:

26 minuta: Artur Lebioda strzela bramkę z karnego i doprowadza do remisu 2:2:

3minuta: Na pierwszym zdjęciu Artur Lebioda uderza piłkę z rzutu wolnego. Po tym strzale padł GOL! W następnym zdjęciu strzelec tonie w gratulacjach.

85 minuta: Gratulacje dla Piotra Niemca po zdobyciu 7 gola (3 swojego):