Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

Honorowy Obywatel Forum

Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 836

PostWysłany: Wto 0:35, 29 Maj 2007    Temat postu: Back to top

2 czerwca pierwszy mecz po przerwie polskiej reprezentacji z Azerbejdżanem. Nasepny 5 czerwca z Armenią. Podobno odbył się pierwszy trening kadry we Wronkach. Mam nadzieje, że znów odnieisiemy zwycięstwa.Ostatni mecz z Azerami to 5:0 dla Polski jednak nasz rywal pokonał Finlandię, z którą biało - czerwoni przegrali 1:3. Jak mówi misiek "do boju Polacy" Very Happy

oral_b
Złoty Forumowicz

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 2168

Skąd: Nisko/Warszawa

PostWysłany: Wto 1:21, 29 Maj 2007    Temat postu: Back to top

No zobaczymy co to będzie. Wynik nie jest jakoś mega ważny - wystarczy wygrać 1:0 aby tylko wygrać i z tych dwóch meczy wycisnąć 6 pkt. - jeśli stracimy punkty, to możemy sobie dość mocno skomplikować sytuację.

esza

Posty: 836

PostWysłany: Sob 17:52, 02 Cze 2007    Temat postu: Back to top

Na razie mecz to "tragedia". Poalcy nie grają nic wynik 0:1. Nie wiem czy dobrym pomysłem Leo Benhkera było wprowadzenie "gwiazd" polskiej reprezentacji. Krzynówek nie gra nic również Boruc. Jedynie Rasiak coś sie stara. Brawo dla Błaszcykowskiego za poświęcenie ale ważny jest rezultat więc lepiej niech zaczną grać bo czasowa gra Azerów może sie, źle zakończyć!!!

esza

Posty: 836

PostWysłany: Sob 18:58, 02 Cze 2007    Temat postu: Back to top

Koniec meczu 3:1 dla Polaków Very Happy. Nie wiem co pan Benhaker robi w szatni ale na pewno jest cudotwórcą. Mecz był słaby ale wynik jest jak najbardziej korzystny. 3pkt Polaków po słabej grze obu drużyn i po dramatycznej pierwszej połowie. Jacek Krzynówek się zrehabilitował i brawa dla niego jednak mecz trwa 90 min a nie 45 i powinien grać tak cały mecz. Moim zdaniem wszystko zmieniło się od wejścia Saganowskiego, który wprowadził do gry Polaków element pozytywnej gry. Szkoda, że Żurawski zagrał tak słabo. Druga połowa należała także do Boruca, który co prawda nie miał za wiele do roboty ale łapał piłki pewnie w przeciwieństwie do pierwszej połowy. No cóż zwycięzców się nie ocenia 3:1 i duża szansa na pierwsze miejsce w grupie A.

Do boju Polacy Razz

oral_b

Posty: 2168

PostWysłany: Sob 19:45, 02 Cze 2007    Temat postu: Back to top

Mecz był w naszym wykonaniu fatalny, no ale najważniejsze, że wygrali. Zastanawiałem się jak można tak źle grać - ani dokładności, ani presingu, no nic - pewnie ta temperatura. Bardzo się cieszę, że wszedł Saganowski i dobrze się zaprezentował, bo to jeden z moich ulubionych piłkarzy - mam nadzieję, że w reprezentacji zawita na dłużej Smile

PostWysłany: Nie 11:48, 03 Cze 2007    Temat postu: Back to top

Trochę szkoda, że nasi najwięksi rywale, czyli Portugalczycy i Serbowie, nie potracili punktów, ale w sumie liderujemy, więc wystarczy wszystko co jest przed nami wygrać a będzie dobrze Wink

jendrek nisko
Żywa Skamieniałość Forum

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1834

PostWysłany: Pon 0:20, 04 Cze 2007    Temat postu: Back to top

Dobrze ze wygrali i zdobyli 3 pkt (nie bylo mnie kilka dni i niemialem dostepu na pustyni do internetu ) Licza sie 3 pkt Laughing Pozdrawiam Jendrek Nisko Razz Wink

esza

Posty: 836

PostWysłany: Pią 15:10, 08 Cze 2007    Temat postu: Back to top

Nikt nie skomentował ostatniego meczu ale chyba rozumiem poprostu niewarto. Jak pojedzie się na mecz w B klasie to nie ma takiego przestoju. Nażekali na murawę, pogode ale takiego przestanego meczu to dawno niewidziałem. Zasłużona przegrana - brawo reprezentacjo narodowa!!

Wolak

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1020

Skąd: Nisko/Kraków

PostWysłany: Pią 16:05, 08 Cze 2007    Temat postu: Back to top

Trochę się sprawa skomplikowała... teraz trzeba szukać puntków na wyjeździe w Portugali i Finlandi. A co najgorsze gramy z Portugalią mecz a 4 dni później z Finlandią więc naprawde będzie ciężko o te punkty.