Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

1 kolejka rundy wiosennej: Sokół - Resovia (2007)

Przeczytał: 1 temat

Skąd: Nisko

PostWysłany: Nie 23:25, 18 Mar 2007    Temat postu: Back to top

Gago napisał:
Nie wazne jak sie zaczyna , Wazne jak sie kończy ! Jeszcze jest 16 meczy Sokół do boju Wink

Tak jest!!! Myślę ze z meczu na mecz niżańska lokmotywa sie rozpędzi i nie jedną ekipę pokona...

jendrek nisko
Żywa Skamieniałość Forum

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1834

PostWysłany: Pon 2:14, 19 Mar 2007    Temat postu: Back to top

Nie jest zle panowie Wink Sokol pokazal pazorki Razz Teraz powinno byc coraz lepiej chociaz mecz w Cisnej zapowiada sie bardzo ciekawie . Mamy na poczatku rozgrywek czolowe druzyny 4 ligi ,ale pozniej powinno byc lepiej w co bardzo wierze Wink Cytak Leszka Millera bardzo trafny Wink Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink

1-2 B. Bogacz (66.)

SOKÓŁ: Michalak - Rybak (33. Tkacz, 62. Warchoł), Bartnik, Surma, Ryfczyński, Sobiło (77. Wala), Skiba, Lebioda, Juda, Niemiec, Orliński (80. Szeser).

RESOVIA: Pietryka - Mita, Kozubek, M. Bogacz, Polak, Szydełko (46. Przybyła), Zieliński, Domoń, Jakubowski, Mazurkiewicz (46. Biliński), B. Bogacz (89. Grabowski).

Sędziował: Maciej Gumiński (Jarosław). Żółte kartki: Bartnik, Skiba, Juda oraz Mita, M. Bogacz.. Widzów: 450.

Gracze z Rzeszowa zrewanżowali się gospodarzom za porażkę, jakiej jesienią doznali na własnym boisku. Pojedynek nie rozpoczął się jednak dla gości zbyt pomyślnie. Już bowiem w 5. min., po fatalnym kiksie Pietryki, piłkę w polu karnym przejął Orliński i skierował do siatki. Resowiacy długo nie mogli się otrząsnąć po stracie bramki. Choć atakowali, to przez prawie pół godziny nie mogli stworzyć dogodnej sytuacji pod bramką Sokoła. Sztuka ta udała im się dopiero w 34. min. Rzut wolny z około 30 metrów egzekwował Zieliński, po jego strzale Michalak zdołał jednak wypiąstkować piłkę, ta trafiła pod nogi B. Bogacza, który ponownie skierował ją w pole karne. Jej lot próbował przeciąć Juda, jednak uczynił to tak niefortunnie, że głową skierował do własnej bramki.

Po zmianie stron na boisku istniała tylko jedna drużyna. Piłkarze Resovii co i rusz atakowali bramkę gospodarzy. Jednak wynik udało im się podwyższyć dopiero w 66. min., a bramkę, już bez pomocy miejscowych piłkarzy, zdobył głową B. Bogacz. Przyjezdni mogli zaliczyć jeszcze co najmniej trzy celne trafienia. Jednak sytuacje sam na sam z Michalakiem zmarnowali Biliński, Domoń i Polak. Gospodarze w drugiej połowie stworzyli jedną jedyną klarowną sytuację. W 82. min. piłkę w pole karne skierował Juda, głową uderzał Niemiec, jednak Pietryka nie dał się zaskoczyć.

Drużyna Sokoła w pojedynku z Resovią straciła nie tylko dwie bramki i trzy punkty, ale również dwóch graczy. Na jakiś czas z murawą pożegnają się bowiem kontuzjowani Rybak i Tkacz.

Janusz Gierach, trener Sokoła: - Trzeba przyznać, że Resovia była zespołem lepszym. Wprawdzie szybko zdobyta bramka wlała sporo optymizmu w nasze serca i kto wie, jakby się ten pojedynek skończył, gdyby nie kontuzje Rybaka i Tkacza, kluczowych dla mojego zespołu zawodników. Porażka z Resovią jest już jednak faktem, teraz martwię się o to, jak zestawić skład Sokoła na kolejne spotkania.

Maciej Huzarski, trener Resovii: - Pierwsze pół godziny zdecydowanie nam nie szło. Moi piłkarze byli jacyś spięci, ale takie są pierwsze spotkania po przerwie w rozgrywkach. Od zdobycia bramki wyrównującej nasza przewaga była już widoczna, a w drugiej połowie mogliśmy ich zdobyć przynajmniej cztery. Nie jestem tak do końca zadowolony z występu mojej drużyny, nad pewnymi rzeczami będziemy musieli jeszcze popracować.

raks

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Pon 12:24, 19 Mar 2007    Temat postu: Back to top

Dobre rozpoczęcie rundy

Czwartoligowi piłkarze Resovii Bać-Pol Rzeszów pokonali w pierwszej wiosennej kolejce w Nisku miejscowego Sokoła 2:1 i umocnili się na pozycji lidera.
Sobotni mecz rozpoczął się jednak nie po myśli rzeszowian, którzy już w piątej minucie stracili bramkę. Fatalny kiks Pietryki wykorzystał Orliński i to miejscowi objęli prowadzenie. Później resoviacy rzucili się do odrabiania strat, ale bez powodzenia. Dopiero w 34. minucie, po dośrodkowaniu w pole karne Bartłomieja Bogacza, padła wyrównująca bramka. Piłkę wrzuconą przez rzeszowskiego napastnika próbował przeciąć Juda, ale zamiast ją wybić, trafił do swojej bramki.

Po przerwie rzeszowianie jeszcze mocniej przycisnęli piłkarzy Sokoła, efektów bramkowych jednak nie było. Szansę mieli Biliński, Domoń i Polak, ale za każdym razem górą był bramkarz gospodarzy. Decydująca o losach meczu bramka padła w 66. minucie, gdy najlepszy strzelec Resovii Bartłomiej Bogacz głową pokonał Michalaka.

Sokół Nisko - Resovia Bać Pol 1:2 (1:1)

Bramki: Orliński (5.) - Juda (34.- samobójcza), B. Bogacz (66.)

Sokół: Michalak - Rybak (33. Tkacz, 62. Warchoł), Bartnik Ż, Surma, Ryfczyński, Sobiło (77. Wala), Skiba Ż, Lebioda, Juda Ż, Niemiec, Orliński (80. Szeser).

Resovia: Pietryka - Mita Ż, Kozubek, M. Bogacz Ż, Polak, Szydełko (46. Przybyła), Zieliński, Domoń, Jakubowski, Mazurkiewicz (46. Biliński), B. Bogacz (89. Grabowski).

Sędziował: Maciej Gumiński (Jarosław).

Widzów: 450.

Pozostałe wyniki 18. kolejki IV ligi podkarpackiej: Izolator Boguchwała - Rzemieślnik Pilzno 5:0, Tłoki Gorzyce - Orzeł Przeworsk 0:7, Stal Mielec - Galicja Cisna 3:1, Żurawianka Żurawica - Błękitni Ropczyce 0:1, Pogoń Leżajsk - Crasnovia Krasne 4:0, Siarka Tarnobrzeg - Iskra Sobów 2:0, Kolbuszowianka Kolbuszowa - Igloopol Dębica 3:0.

PostWysłany: Pon 12:46, 19 Mar 2007    Temat postu: Back to top

Szkoda, że Sokół przegrał ale myślę że najlepszy scenariusz to porażka z Resovią a wygrana z resztą drużyn gdyż Resovia odskoczyła od Siarki i to cieszy Razz

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna -> Archiwum / 2007 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)