Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

grzybowski87
Stały Bywalec

Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 78

PostWysłany: Sob 17:01, 21 Paź 2006    Temat postu: Sokół Nisko - Rzemieślnik Pilzno Back to top

PostWysłany: Sob 17:53, 21 Paź 2006    Temat postu: Back to top

No Smile Od razu lepiej jak widzi się taki wynik.

PostWysłany: Sob 20:48, 21 Paź 2006    Temat postu: Back to top

Wynik 4-1 robi wrarzenie Razz Zeczywiscie w tej rundzie jest jeszcze do ugrania 9 pkt Sokol spotka sie tam nie z potentatami 4 ligi Wink Trzeba zdobyc jak najwiecej (najlepiej 9 pkt Wink ) i utrzymac 4 lige w Nisku Razz Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink Razz

PostWysłany: Pon 7:18, 23 Paź 2006    Temat postu: Back to top

Z tego co mozna zobaczyc w gazetach Wink to calkiem niezle Wink Wynik 4-1 i 3 pkt Razz Brawoo tak grac nastepny mecz z Gorzycami w nastepnej kolejce . Pozdrawiam Jendrek Nisko Razz

4-1 Bogacz (88.)

SOKÓŁ: Żak – Rybak, Bartnik, Woźniak, Ryfczyński, Wołoszyn, Wójcik (85. Lewko), Sobiło, Orliński (65. Niemiec), Tkacz, Juda

RZEMIEŚLNIK: Konieczny – Mikulski, Stefanik, Lorek, Mędrek (77. Lesiak), Szerszeń, Dudek (52. Bogacz), Stalec (65. Mazur), Mroczek, Kędzior, Hajec.

Sędziował: Wojciech Bartnik (Jarosław). Żółte kartki: Lorek, Stalec. Widzów: 200.

Wszystkie bramki w pojedynku Sokoła z Rzemieślnikiem padły w drugiej części spotkania Nie oznacza to jednak, że pierwsza połowa była nudnym piłkarskim widowiskiem. Okazji do zdobycia bramki nie brakowało szczególnie gospodarzom, co z tego, skoro mieli oni rozregulowane celowniki. Na bramkę Koniecznego bez powodzenia główkowali Wołoszyn i Juda, z dystansu uderzali Tkacz i Sobiło. Goście zagrozili bramce Sokoła tylko raz, gdy Hajec ograł Żaka i skierował piłkę do pustej bramki, tę jednak w ostatnim momencie zdołał wybić jeden z niżańskich obrońców.

Worek z bramkami rozwiązał się tuż po przerwie. Prowadzenie przyniosła gospodarzom już pierwsza skonstruowana przez nich akcja, zakończona celnym strzałem Orlińskiego. Pięć minut później drogę do bramki Rzemieślnika znalazł Sobiło, a gdy trzeciego gola po indywidualnej akcji zdobył Tkacz, stało się jasne, że Sokół wreszcie odniesie zwycięstwo na własnym boisku. Efektowną wygraną przypieczętował w 80. min. Sobiło, który przytomnie dobił piłkę, po tym jak Konieczny fatalnie wybił piłkę po strzale Tkacza. Goście zmniejszyli rozmiary porażki tuż przed końcem spotkania. Rzut wolny egzekwował Hajec, podał do Bogacza, a ten strzałem z około 25 m pokonał zasłoniętego przez obrońców Żaka.