Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

grzybowski87
Stały Bywalec

Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 78

PostWysłany: Sob 17:17, 23 Wrz 2006    Temat postu: SOKÓŁ NISKO - POLONIA PRZEMYŚL Back to top

SOKÓŁ NISKO - POLONIA PRZEMYŚL 1:2

Hubert
Złoty Forumowicz

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 3698

PostWysłany: Sob 17:25, 23 Wrz 2006    Temat postu: Re: SOKÓŁ NISKO - POLONIA PRZEMYŚL Back to top

grzybowski87 napisał:

Oouuu, nie dobrze.

Posty: 78

PostWysłany: Sob 17:29, 23 Wrz 2006    Temat postu: Back to top

fatalnie prowadzili do 90 1:0 ale zamisat się bronić i wybijać to się bawili, faul przed 16 wrzuta i 1:1 potem zamiszanie i 1:2 (niepewnie michalak) tylko fantastyczna brama Judy areszta do bani

jendrek nisko
Żywa Skamieniałość Forum

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1834

PostWysłany: Nie 0:41, 24 Wrz 2006    Temat postu: Back to top

Dzieje sie ZLE Twisted Evil w Sokole . Szkoda gadac jak mozna sobie dac odebrac wygrana w ciagu 2-4 minut ?? trzeba byc artysta Razz Pozdrawiam Jendrek Nisko Crying or Very sad

Nigdy

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 1548

PostWysłany: Nie 7:01, 24 Wrz 2006    Temat postu: Back to top

Autorzy goli:
Sokół - Juda (80 min.)
Polonia - Sawa (89 min.), Rybkiewicz (90 min.).

No, niestety - kolejna przegrana. A jeszcze dwie minuty przed końcem zupełnie inne nastroje. Chyba Chyła Wink Trzeba coś próbować zmienić.

PostWysłany: Pon 12:10, 25 Wrz 2006    Temat postu: Back to top

SOKÓŁ NISKO - Polonia Przemyśl 1:2 (0:0).
Bramki: 1:0 Damian Juda 80, 1:1 Mariusz Sawa 90, 1:2 Marek Rybkiewicz 90+2.
Sokół: M. Michalak - Rybak, Babula, Ryfczyński, T. Bartnik (46 Lewko) - Sobiło, Surma, Skiba, Orliński (77 Szeser) - Juda (82 Skrzat), Niemiec (46 Woźniak).
Polonia: Cisek - Czuryk, Luft, Jałoński, D. Bartnik - Skupień, Szczygieł (65 Rogowski), Radawiec, Lebioda (75 Marszałek) - Sawa, Kapłon (46 Rybkiewicz).
Żółta kartka: Niemiec (Sokół). Sędziował: Wojciech Pszeniczny z Mielca. Widzów: 300.
Gdy w 80 minucie fantastyczną bramkę zdobył z woleja Damian Juda, przymierzając z 25 metrów, wydawało się, że trzy punkty zostaną w Nisku. Końcówka meczu okazała się jednak dla gospodarzy tragiczna. Polonia zdążyła przechylić losy spotkania na swoją korzyść w ciągu dwóch minut! Najpierw Sawa głową wbił z metra piłkę do bramki, a za chwilę Marek Rybkiewicz wykorzystał sytuację „oko w oko” z Marcinem Michalakiem.

Piotr SZPAK, [link widoczny dla zalogowanych], Arkadiusz KIELAR, [link widoczny dla zalogowanych]

1-2 Rybkiewicz (90.+2.)

SOKÓŁ: Michalak – Rybak, Babula, Ryfczyński, T. Bartnik (46. Lewko) – Sobiło, Surma, Skiba, Orliński (77. Szeser) – Juda (82. Skrzat), Niemiec (46. Woźniak)

POLONIA: Cisek – Czuryk, Luft, Jabłoński, D. Bartnik – Skupień, Szczygieł (65. Rogowski), Radawiec, Lebioda (75. Marszałek) – Sawa, Kapłon (46. Rybkiewicz).

Sędziował: Wojciech Pszeniczny (Mielec). Żółta kartka: Niemiec. Widzów: 300.

Piłkarze niżańskiego Sokoła boleśnie przekonali się o tym, że futbol jest grą nieprzewidywalną, a niemal pewna wygrana szybko może zamienić się w dotkliwą porażkę. Nauczycielami okazali się gracze przemyskiej Polonii, którzy jeszcze na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem arbitra przegrywali w Nisku jedną bramką...

Pierwsza połowa pojedynku nie wskazywała jednak na to, że niżańscy kibice przeżyją w jego trakcie istną huśtawkę nastrojów. Gospodarze groźnie zaatakowali już w 11. min., lecz po soczystym uderzeniu Surmy piłka poszybowała tuż nad poprzeczką bramki Ciska. Nieco później groźnie, ale też minimalnie niecelnie, uderzał Juda. W 30. min. bramkarz gości sparował mocny strzał Surmy, a dobitka Orlińskiego okazała się bardzo niecelna. Najlepszą okazję dla polonistów zmarnował Sawa, który swój solowy rajd zakończył strzałem ponad bramką.

Po zmianie stron wciąż przeważali gospodarze, ale długo nie mogli znaleźć drogi do bramki Ciska. Udało się to im dopiero w 80. min., gdy z około 25 metrów z woleja celnie uderzył Juda. Kiedy piłkarze z Niska wyczekiwali na końcowy gwizdek arbitra, za grę wzięli się piłkarze z Przemyśla. Najpierw po rzucie wolnym egzekwowanym przez Radawca piłkę do bramki głową wbił Sawa, a już w doliczonym czasie gry Rybkiewicz nie zmarnował sytuacji sam na sam z Michalakiem.

Wiele wskazuje na to, że tym celnym uderzeniem zawodnik Polonii nie tylko przechylił losy spotkania na korzyść swojego zespołu, ale także przypieczętował los trenera Sokoła Dariusza Michalaka.

raks

Posty: 78

PostWysłany: Pon 16:20, 25 Wrz 2006    Temat postu: Back to top

działacze zmienić trenera na innego skoro chyła narazie niemoże to warto zatrudnić kogoś do konca rundy a potem można go ewentualnie do rezerw albo juniorów

Posty: 1834

PostWysłany: Pon 23:54, 25 Wrz 2006    Temat postu: Back to top

Sokol traci pkt Confused Jest zle bardzo Twisted Evil Twisted Evil Trzeba wstrzasnac tym zespolem niewiem czy pomorze zmiana trenera ? Brak jest rasowego napastnika ktory wspmogl by mlodego Jude . Michalak zakonczyl kariere i brak widac na boisku . Przydal by sie napastnik ale mysle ze nasz klub na takiego niestac Confused Moze przyszlosc w juniorach (Szeser strzela sporo bramek i powinien dostac szanse ) Mysle ze dzialacze Sokola zdaja sobie z tego sprawe ze jak Sokol spadnie do 5 ligi to bedzie tragedia . Niewiem czy zmiana trenera (Michalaka ) cos da . Zobaczymy jakie beda ruchy ,mnie ze stanow ciezko wypowiadac sie w tym temacie poniewaz nieobserwuje meczy na zywo . Fakt jest faktem ze przegrac mecz wygrany w ciagu 2-3 min to sztuka Wink Pozdrawiam Jendrek Nisko Razz

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna -> Archiwum / 2006 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)