Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

Posty: 4868
Przeczytał: 1 temat

Skąd: Nisko

PostWysłany: Wto 10:03, 28 Lis 2006    Temat postu: Siatkarskie MŚ! Back to top

Widzieliście ten mecz! Ehhh delicje. Brawo dla Biało - Czerwonych. Prawde mowiac mialem watpliwosci czy wygraja, a jak przegrywali 2 sety to juz przestałęm wierzyc w zwyciestwo! A tu taka niespodzianka 3:2!!! Brawo! Brawo! Brawo! Rosja rozbita!

esza
Honorowy Obywatel Forum

Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 836

PostWysłany: Wto 10:31, 28 Lis 2006    Temat postu: Back to top

To był chyba najlepszy mecz na mistrzostwach. Pierwsze dwa sety graliśmy jakbyśmy się bali Rosjan. Przeciwnicy odcieli od gry całkowicie Świderskiego, który gra w zespole bardzo dobrze. Jednak zmiany trenera okazały się rewelacyjne. Rosjanie niewidzieli co się dzieje. Złość w ich oczach aż kipiała a my spokojnie zdobywaliśmy punkty. Udało nam się ustawiać rewelacyjne bloki , które skutecznie blokowały ataki Rosjan. Widzę, że na tym poziomie gry najwazniejsze jest psychika całej drużyny bo umiejętności są wyrównane.

oral_b
Złoty Forumowicz

Dołączył: 20 Kwi 2006
Posty: 2168

Skąd: Nisko/Warszawa

PostWysłany: Wto 11:33, 28 Lis 2006    Temat postu: Back to top

A ja musiałem w tym czasie być na zajęciach - jestem mocno niezadowolony z tego faktu, ale to jakże ważne zwycięstwo jest dla mnie osłodą (oglądnę powtórkę) Smile
Wielkie gratulacje dla naszych siatkarzy - buta Rosjan została utemperowana. Teraz zapewne gaz nam zdrożeje, ale co tam... Laughing

PostWysłany: Wto 16:49, 28 Lis 2006    Temat postu: Back to top

w koncu ruskie dostalu w d... Very Happy , tylko teraz gaz stop ropa stop mieso stop, ale to nic i tak jestesmy lepsi od nich Gives thy a finger

oral_b

Posty: 2168

PostWysłany: Wto 18:44, 28 Lis 2006    Temat postu: Back to top

^^ nie "ruskie" tylko Rosjanie - i nie chodzi nawet o wielkość literki, tylko o poprawność sformułowania - "ruskie" to obecni Ukraińcy

Nigdy
Żywa Skamieniałość Forum

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 1548

PostWysłany: Wto 20:54, 28 Lis 2006    Temat postu: Back to top

Miło było popatrzeć Twisted Evil
No, ale teraz żeby karaluchy mieli jeść, to już i tak naszego mięsa nie kupią. A gaz będą przestrzeliwać nad Polską w pojemnikach! Twisted Evil
Ale lanie laniem! Twisted Evil Laughing Wink

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Wto 22:44, 28 Lis 2006    Temat postu: Back to top

oral_b napisał:

Dokładnie Ruś Kijowska to Ukraini, a Biała Ruś to wiadomo... Smile A na Rosjan w naszym kraju mówi sie Ruski, Rusiny myśle że wiadomo czemu... Nie wiem czy należy to wykorzeniać... No ale to OT:) Nasi wygrali z naszym odwiecznym rywalem... I DOBRZE!

jendrek nisko

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1834

PostWysłany: Śro 0:30, 29 Lis 2006    Temat postu: Back to top

Nasza druzyna wygrala mecz 3-2 z silna Rosja Wink Brawoo Razz Zostaje jeszce (serbia-czarnogora ) widzialem mecz z udzialem tych druzyn na Olimpiadzie w Atenach i Polska wygrala 3-1 Wink Napewno teraz to inne druzyny ale szanse mamy wielka i obysmy wykorzystali dobry obecnie klimat siatkowki w Polsce . Zycze zwyciestwa Wink Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink

Posty: 1834

PostWysłany: Śro 9:20, 29 Lis 2006    Temat postu: Back to top

Wlasnie sledze mecz w internecie i prowadzimy 2-0 w setach z Serbia -czarnogora Wink Trwa 3 set i prowadza narazie serbowie 12-10 . Zobaczymy jak to sie zakonczy najlepiej by bylo wygrac 3-0 Wink Pozdrawiam Jendrek Nisko Razz

oral_b

Posty: 2168

PostWysłany: Śro 9:31, 29 Lis 2006    Temat postu: Back to top

No i po meczu - Polacy wygrali z Serbią 3:0 i w półfinale zagrają z Bułgarią Smile
Wielkie brawa

Posty: 1834

PostWysłany: Śro 9:34, 29 Lis 2006    Temat postu: Back to top

Gratulacje Razz wynik 3-0 i gramy o final z Bulgaria Wink Ide teraz spac bo u mnie srodek nocy 0 35 AM . Pozdrawiam Jendrek Nisko Razz Razz Razz

esza

Posty: 836

PostWysłany: Śro 10:33, 29 Lis 2006    Temat postu: Back to top

I wcale to niebył ciężki mecz , dziwie się Serbom ale widocznie jestesmy tak wspaniała drużyną. Smile