Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

grzybowski87
Stały Bywalec

Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 78

PostWysłany: Sob 18:34, 05 Sie 2006    Temat postu: Resovia Rzeszów - Sokół Nisko Back to top

PostWysłany: Sob 21:41, 05 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Niewontpliwie sukces druzyny Sokola Razz Przywiesc 3 pkt z Rzeszowa robi wrazenie . Mysle ze Sokol jak utrzyma dotychczasowy sklad jest w stanie namieszac pretendentom do 3 ligi (Siarka , Mielec, Przemysl Lezajsk,) i niejedna z tych druzyn moze stracic punkty w Nisku . Razz Nastepny mecz w Nisku z Galicja Cisna zapowiada sie ciekawie oby zwycieski dla Sokola czego wszystkim kibicom i sobie zycze . Wink Brawoo Sokol Very Happy Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink

PostWysłany: Nie 18:23, 06 Sie 2006    Temat postu: Back to top

hello!!! No i wygraliśmy!!! Skład Sokoła: Żak-Rybak,Woźniak,Babula,Surma-Sobiło,Bartnik,Skiba,Orliński-Juda,Niemiec. W drugiej połowie weszli na boisko: Małek(strzelec bramki, który to minutę po wejściu na boisko skierował piłke z 7 metrów do siatki, dosyć szcześliwie ale ważne że w sieci! )Very Happy, Szeser, Ryfczyński, Lewko. Resovia przewżała i lepiej operowła piłką , ale za styl punktów nie przyznają i Sokół wyprowadzał kontry i właśnie po jednej z nich padła jedyna bramka meczu. Pozdro! Cool

PostWysłany: Pon 8:13, 07 Sie 2006    Temat postu: Back to top

kurde Sokół zaczyna dobrze oby tak dalej Very Happy Stalówka też całkiem nieźle ;p

aniol

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Pon 22:07, 07 Sie 2006    Temat postu: Back to top

BRAWO SOKÓŁ!!

Juz byłem podłamany posunieciami przedsezonowymi... a tu, niespodzianka... Widac w druzynie wszytsko sie układa.

Super Nowosci:

IV liga

Wejście Małka
RESOVIA 0 SOKÓŁ Nisko 1
(0-0)
0-1 Małek (76.)
RESOVIA: Pietryka – Mita, Rajzer, Kozubek (85. M. Bogacz), Jakubowski, Grabowski (67. Kiełbasa), Zieliński, Domoń, Szydełko (85. Dziwisz), B. Bogacz, Przybyła

SOKÓŁ: Żak – Surma, Rybak, Babula, Woźniak, Orliński, Bartnik, Skiba (87. Ryfczyński), Sobiło (75. Małek), Juda (89. Lewko), Niemiec (85. Szeser).

Sędziował Piotr Foryt (Łańcut). Żółte kartki: Kozubek oraz Sobiło i Woźniak. Widzów 300.

Inicjatywa w tym spotkaniu należała do gospodarzy. Nic z tego jednak nie wynikło, bo zawodnicy Resovii mimo wypracowania co najmniej kilku dogodnych sytuacji bramkowych okazali się nieskuteczni. Już w 9 minucie Szydełko strzelił obok słupka, a kilka minut później uderzenie Jakubowskiego zdołał odbić Żak. Goście z Niska nie skupiali się jedynie na rozbijaniu poczynań gospodarzy, ale sami również, głównie za sprawą aktywnego Judy, starali się konstruować akcje ofensywne. W 29 minucie Skiba przeegzaminował Pietrykę, ale ten był na posterunku. Najlepszą okazję do objęcia prowadzenia rzeszowianie mieli w 34 minucie. Lewą stroną w pole karne gości przedarł się Przybyła, z końcowej linii dograł piłkę do nadbiegającego Bartłomieja Bogacza, ale ten z kilku metrów nie zdołał pokonać bramkarza z Niska.

W drugiej części meczu obraz gry niewiele uległ zmianie. Gospodarze atakowali bezskutecznie, a piłkarze Sokoła starali się rewanżować kontratakami. Wynik bezbramkowy utrzymywał się do 76 minuty. Wtedy to gapiostwo defensorów Resovii wykorzystał wprowadzony na boisko minutę wcześniej Małek. Będąc w dogodnej sytuacji wprawdzie nie trafił czysto w futbolówkę, ale uczynił to na tyle skutecznie, że ta wylądowała w bramce rzeszowian.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna -> Archiwum / 2006 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)