Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 4868
Przeczytał: 1 temat

Skąd: Nisko

PostWysłany: Czw 8:39, 24 Sie 2006    Temat postu: 5 kolejka: Lechia Sędziszów - Sokół Back to top

Myśle ze po dwóch przegranych na własnym boisku, przyszedł czas żeby odżyć! Sokó jedzie na mecz do Sędziszowa Małopolskiego. Lechia zremisowała 3 mecze z 4, to daj nadzieje na to ze mamy sznase przywiesc z tego meczu przynajmniej punkt.

PostWysłany: Czw 13:52, 24 Sie 2006    Temat postu: Back to top

No mecz cięzki ale Nisko jest nieobliczalne albo wygra albo przegra albo zremisuje;p

jendrek nisko

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1834

PostWysłany: Czw 23:16, 24 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Stawiam na remis Razz A jak sie uda cos przywiesc wiecej np 3 pkt to bedzie sukces Wink Pozdrawiam Honorowy Wink

Posty: 1834

PostWysłany: Sob 21:15, 26 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Jest 23 15 i nikt niepodal do tej pory wyniku meczu Sokola z Lechia ?? Sad Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink

Posty: 1834

PostWysłany: Sob 21:23, 26 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Mala pomylka (sorry) mecz podobno jutro (niedziela ) Razz Pozdrawiam Jendrek Nisko Wink

Nigdy

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 1548

PostWysłany: Nie 10:27, 27 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Jesteś szybszy od wiatru, jendrek Laughing Wink
Co do meczu - Sokół lubi zaskakiwać i na to liczę.

PostWysłany: Nie 17:02, 27 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Słyszałem ze w pierwszej połowie 1:0 dla Sokoła...

Posty: 1834

PostWysłany: Nie 17:06, 27 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Dobra wiadomosc oby wytrzymali do konca meczu Razz Pozdrawiam Honorowy Wink

Nigdy

Posty: 1548

PostWysłany: Nie 18:32, 27 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Portal 90 minut podaje, że jednak było 0:0.
Kolbuszowianka wygrała z Leżajskiem i jest pierwsza. Resovia pogoniła 3:0 Rzemieślnik w Pilźnie i już jest druga. Iskra Sobów zremisowała u siebie z Mielcem i wysoko siedzi w tabeli.
Na samym końcu - Stal Mielec, Polonia Przemyśl i Izolator Boguchwała. Ktoś by tak obstawiał przed sezonem? Wink

Posty: 1834

PostWysłany: Nie 21:15, 27 Sie 2006    Temat postu: Back to top

W koncu niewiem ile bylo Razz Na portalu 90 minut jest podany wynik 1-1 .Na stronie kibicow Sokola tez 1-1 do przerwy . Aniol podaje ze do przerwy 1-0 dla Sokola ? Nigdy pisze ze zakonczony wynik 0-0 . Wiec chyba remis to dobrze ze nieprzegrali w Sedziszowie . Razz Nastepny mecz u siebie z Iskra Sobow ktora prowadzi trener Chyla zapowiada sie ciekawe widowisko w Nisku . Pozdrawiasm Jendrek Nisko Wink

Nigdy

Posty: 1548

PostWysłany: Nie 21:57, 27 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Bardzo Cię przepraszam, Jendrek, ale podawałem wyniki cytując wspomniany portal 90 minut. O godzinie, w której pisałem (19.30) wynik był wyraźnie zaaznaczony jako 0:0! Teraz widzę, że jest 1:1. Myślę, że ten drugi jest właściwy. Zmienił się też wynik meczu Crasnovii z Tłokami z 0:2 na 2:0. Czyli Crasnovia, a nie Kolbuszowianka, pierwsza. Jeszcze raz przepraszam, no ale tego sobie nie wymyśliłem Confused Wink

Posty: 1834

PostWysłany: Pon 0:17, 28 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Wsz ok Razz Dobrze ze Sokol wywiozl 1pkt z Sedziszowa . W 90 min z tymi wynikami to im sie czasem tez cos nieudaje Laughing Pozdrawiam Honorowy Wink

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Pon 10:36, 28 Sie 2006    Temat postu: Back to top

Echo Dnia:

Lechia Sędziszów - SOKÓŁ NISKO 1:1 (1:1)
0:1 Surma 12, z karnego, 1:1 Marek Szeliga 29.
Sokół: M. Michalak - Rybak, Babula, Bartnik, Ryfczyński (75 Lewko) - Woźniak, Surma (80 Skiba), Sobiło (80 Wołoszyn), Orliński - Niemiec, Juda.
Sędziował R. Żychowski z Krosna. Widzów: 200.
Mecz zaczął się świetnie dla Sokoła. Po kontrataku i wrzutce Jacka Orlińskiego „szczupakiem” piłkę do siatki chciał wpakować Piotr Niemiec, ale został sfaulowany w polu karnym. Sędzia podyktował „jedenastkę”, którą pewnie wykorzystał Adam Surma. W 29 minucie mogło być 0:2, ale „setki” nie wykorzystał Niemiec, poszła szybka kontra gospodarzy i zrobiło się... 1:1. Po prostopadłym podaniu szansy nie zmarnował Marek Szeliga. Na koniec po strzale Surmy piłkę z linii bramkowej wybili obrońcy gospodarzy...

1. Crasnovia Krasne 5 12 4-0-1 11:2
2. KOLBUSZOWIANKA 4 10 3-1-0 10:2
3. Resovia Rzeszów 5 10 3-1-1 8:3
4. Galicja Cisna 5 10 3-1-1 8:4
5. SIARKA TARNOBRZEG 4 8 2-2-0 5:1
6. ISKRA SOBÓW 5 8 2-2-1 5:5
7. Pogoń Leżajsk 5 8 2-2-1 4:4
8. Orzeł Przeworsk 5 7 2-1-2 9:8