Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 4868
Przeczytał: 1 temat

Skąd: Nisko

PostWysłany: Sob 1:54, 05 Lis 2005    Temat postu: 16 kolejka Sokół Nisko - Rzemieslnik Pilzno Back to top

W sobote o 13.30 czeka nas ciekawe spotkanie z sasiadem w tabeli, druzyną z Pilzna. Mial byc to ostatni mecz w tym sezonie przed wlasna publicznoscia tym czasem jak sie okazuje wcale tak nie bedzie. Podkarapcki ZPN postanowil bowiem rozegrac dwie kolejki wiosenne awansem jesienia. Po konczacym runde meczu z Iglopolem na wyjezdzie, przyjdzie nam zagarc tydzien pozniej z Izolatorem takze na wyjezdzie. W ostatnim meczu zagarmy u siebie z Unia Nowa Sarzyna. Mecz odbedzie sie 20 listopada o 12.

Lucio
Forumowicz
Forumowicz

Dołączył: 30 Paź 2005
Posty: 176

PostWysłany: Sob 11:33, 05 Lis 2005    Temat postu: SokÓł Back to top

Superowo dzis trzeba sie na mecz wybrać Smile oby nasi kopacze zgarneli cała pule Tylko Sokoł Razz

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Sob 12:05, 05 Lis 2005    Temat postu: Re: SokÓł Back to top

Lucio napisał:

Lucio, ja mysle ze nie ma innego wyboru:) Dzis tzreba wygrac i pokazac klase!!!

Lucio
Forumowicz
Forumowicz

Posty: 176

PostWysłany: Sob 12:28, 05 Lis 2005    Temat postu: Sokoł Back to top

Tak , 4 kolejki jeszcze to fajnie = ] skad masz te wiadomosci Aniol o tym ze 2 kolejki z rundy wiosennej zagramy teraz?

Lucio
Forumowicz
Forumowicz

Posty: 176

PostWysłany: Sob 12:31, 05 Lis 2005    Temat postu: . Back to top

75 minuta Stal Stalowa Wola - Motor Lublin 0-0

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Sob 12:36, 05 Lis 2005    Temat postu: Back to top

Z tego co wiem sa juz w gazetach te wiadomosci, a ja wczoraj zagladnalem na strone okregu pilki noznej. Przed sezonem juz sygnalizowano taka mozliwosc, a poniewaz jest cieplutko poki co, mozna grac...

Lucio
Forumowicz
Forumowicz

Posty: 176

PostWysłany: Sob 12:46, 05 Lis 2005    Temat postu: . Back to top

spokoo Zbieram sie powoli na mecz . pozdroo ja stawiam 2-1 dla nas Very Happy Niemiec , Orliński Razz Evil or Very Mad

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Sob 13:02, 05 Lis 2005    Temat postu: Back to top

No i ja ide na mecz. Moj typ 3:1 (2x Juda, Niemiec)

Widzów: 250

Sokół zagrał ładną pierwszą połowę, udokomentowaną prowadzeniem. nasza druzyna grała w bardzo ciekawym ustawieniu 3-4-3. Po połowie nastąpiły zmainy i Sokół grał raz bardzo żłe a raz pięlknie ale mało skutecznie. Remis starciliśmy w końcówce, ale w tym okresie kiedy Rzemieslnik strzelil bramke mial jeszcze conajmniej kilka okazji na strzelenie kolejnej bramki. Jest niedosyt bo po pierwszej połowie były aptetyty na wysokie zwyciestwo, tymczasem musimy sie zadowolic remisem.

Lucio
Forumowicz
Forumowicz

Posty: 176

PostWysłany: Sob 16:00, 05 Lis 2005    Temat postu: . Back to top

szkoda szkoda mozna było wygrac 2 połowa o wiele słabsza w naszym wykonaniu ;| Confused [/i]

jendrek nisko
Żywa Skamieniałość Forum

Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1834

PostWysłany: Sob 19:05, 05 Lis 2005    Temat postu: Back to top

Szkoda straconych punktow . Sokol powinien poradzic sobie z przeciwnikiem szczegulnie grajac na swoim stadionie . Zobaczymy dalej ale wywiesc punkty z iglopolu bendzie ciezko a tabela sie splaszcza . Pozdrawiam Jendrek Crying or Very sad

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna -> Archiwum / 2005 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)