Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców

Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 4868
Przeczytał: 1 temat

Skąd: Nisko

PostWysłany: Sob 11:23, 01 Paź 2005    Temat postu: 11 kolejka, Czarni Jasło - Sokół Nisko, sobota 1.10 o 16.00 Back to top

Echo Dnia:

Do Jasła na spotkanie z Rafinerią Czarnymi jadą piłkarze Sokoła Nisko. W ostatniej kolejce jaślanie sprawili dużą niespodziankę, remisując w Nowej Sarzynie z Unią 1:1. Jednak mimo zdobyczy punktowej nadal okupują ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie czterema "oczkami". A akurat niżanie potrafią grać na wyjazdach i nie z takimi rywalami jak Czarni już wygrywali...
- Na pewno jednak nie zlekceważymy przeciwnika, który gra w końcu u siebie - zastrzega Artur Chyła, trener Sokoła. - Rafineria będzie ostro walczyć, dlatego czeka nas ciężki mecz. Na szczęście w moim zespole nie ma kontuzji.

aniol

Posty: 4868

Skąd: Nisko

PostWysłany: Nie 8:26, 02 Paź 2005    Temat postu: Back to top

Wynik meczu:

0:0

Kolejny remis bezbramkowy Sokoła, tym razem ze słabiutką Rafineria. Szkoda bo można było zainkasować 3 punkty.

Statystyka:

- To juz 3 mecz z rzędu kiedy Sokół remisuje bezbramkowo.
- To 6 mecz w którym Sokół nie stracił bramki.
- To 3 mecz z rzędu w którym Sokół nie stzrelił bramki.

Komentarz:

Potwierdza sie moja analiza. Nasza drużyna nie potrafi prowadzić gry, duzo lepiej jest nam grac zkontry i zagęszczac obrone. Jesli to my mamy przejac inicjatywe, brak dobrych srodkowych pomocnikow (Co sie dzieje z Mrzygłodem?) uniemozliwia nam stzrelenie bramki. Prze to przegralismy mecze z Polonia i Stala Mielec. W tym meczu było pewnie podobnie, słaba Rafineria oddała pole naszym piłkarzom, ale poniewaz my umiemy strzelc tylko po szybkich kontrach, to nie potrafilismy sobie poradzic z obrona gospodarz. Trudno tzreb sie zadowolic jednym punktem. Za tydzien mecz juz w Nisku!

SOKÓŁ Nisko 0

RAFINERIA CZARNI: Jędrysik – G. Wolski, Dyląg, Chrząszcz, Myśliwiec, Kasprzyk, Semla (62. Cionek), W. Dziedzic, Pytlowany (65. D. Dziedzic), Dedo, Kalityński.

SOKÓŁ: Ł. Wojtaszek – G. Wojtaszek, Babula, Wojtak, Surma, Marciniak (73. Mrzygłód), Skiba, Ryfczyński, Orliński (46. Niemiec), Komada (46. Kościelski), Michalak.

Sędziował Piotr Foryt (Łańcut). Żółte kartki: Semla oraz Komada, Babula i Wojtak. Widzów 300.

Mimo, że nie padły gole, mecz mógł się podobać nielicznej widowni. Obydwie drużyny wypracowały sobie po kilka sytuacji bramkowych, lecz brakowało precyzji pozwalającej na skuteczne ich wykończenie. Najpierw szanse na zdobycie prowadzenia mieli goście. Między innymi Dariusz Michalak z bliska przestrzelił, a strzał Adama Surmy z rzutu wolnego obronił Rafał Jędrysik, zastępujący kontuzjowanego Bartosza Potrawskiego. W 35. minucie, z ponad 20 metrów piękny strzał oddał Marciniak, jednak piłka trafiła w poprzeczkę. W rewanżu Semla groźnie uderzył z rzutu wolnego z 18 metrów, a skuteczna interwencja popisał się Łukasz Wojtaszek. Bramkarz Sokoła przeniósł piłkę nad poprzeczką po strzale Pawła Kasprzyka z 20 metrów, w drugiej połowie. W 60. minucie Surma znalazł się pod jasielską bramka, a piłkę po jego uderzeniu najpierw odbił Jędrysik, a następnie Grzegorz Wolski wybił z linii bramkowej. W 83. minucie gospodarze mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoja stronę. Łukasz Dedo zagrał do Łukasza Kalityńskiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Niestety jaślanin posłał piłkę obok bramki. Szęścia próbował jeszcze Dedo, ale chybił z bliska.

18. Rafineria/Czarni 11 5 10-18
Tabela uwzględnia walkowery za mecze: Żurawianka - Polonia 0-3, Resovia - Żurawianka 3-0, Żurawianka - Błękitni 0-3

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Nisko - forum dyskusyjne mieszkańców Strona Główna -> Archiwum / 2005 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)